• kamyaran.Crm@gmail.com

  • تماس با ما:34444444-061

  • زمان :شنبه-پنجشنبه 8-20

مشاوره

امروزه سازمان ها با بهره گيري از فرصت ها ، مهار تهديدها ، بهبود نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، استراتژی های موثر خلق می کنند تا بتوانند برای مشتریان ارزش آفرینی و برای خود مزیت رقابتی ایجاد کنند . بدیهی است سازمان های پیشرو برای رسیدن به این سطح از شایستگی، ضرورت بهره گیری از خدمات مشاوران خبره را برای مقابله با چالش ها و رسیدن به اهداف به خوبی درک می کنند.
مرکز مشاوره کامیاران به شما در جهت افزایش سهم بازار، ایجاد ارزش افزوده، حفظ و توسعه مشتریان، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری کمک می کند تا سازمان خود را در جایگاه بهتری قرار دهید .
 در دنياي در حال تغيير كنوني ضرورت آموزش در سازمان ها به دلايل فراوان پذيرفته شده است . تغييرات فن آوري سبب دگرگوني در روش ها و رویکردهاي سازمان مي شود و هر تغييري كسب دانش و مهارت هاي جديد را ضروري مي سازد . در چنین شرایطی، كاركنان آموزش ديده نسبت به كاركنان آموزش نديده به تغييرات سازماني و همچنين تغييرات پیرامون آگاهانه تر واكنش نشان مي دهند و از آن جا كه حيات و ادامه زندگي سازمان تا حدود زيادي به دانش و مهارت كاركنان آن بستگي دارد ، افراد ماهرتر و آموزش ديده نقش مؤثرتري در كارآمدي و بهره وري سازماني خواهند داشت . 
اصلي ترين راه ارتقاي بازده يك سازمان بالا بردن درك كاركنان آن از  اهداف و برنامه می باشد که از طريق آموزش مستمر فراهم مي شود. دپارتمان آموزش کامیاران طیف وسیعی از دوره های آموزشی را برگزار می نماید که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود..

گواهینامه های ایزو

بخشی از رسالت شرکت کامیاران ، استقرار سیستم های مدیریتی است. سازمان های برای ایجاد اعتماد و اطمینان در مشتریان و همچنین برای پرهیز از خسارت ناشی از خطا و حوادث، نسبت به پیاده سازی این استاندارد ها اقدام میکنند .
افزایش سهم بازار از طریق مزیت رقابتی ، بهبود کیفیت محصول و رضایت مشتری، کاهش ضایعات و دوباره کاری ها و شناسایی نقاط ضعف و تداوم بهبود و همچنین برقراری یک سیستم مدیریتی با قابلیت بررسی عملکرد بر اساس روش های اجرایی و دستورالعمل های مدون و بهبود مستندات و آرشیو سازمان  از جمله مزیت های این سیستم ها می باشد.

انتقال تکنولوژی

با استفاده از تکنولوژی های روز از رقبای خود سبقت بگیرید.
اگر کشورهای در حال توسعه بخواهند دانش فنی مورد نیاز خود را به تنهایی و بدون استفاده از سایر کشورها، به دست آورند، علاوه بر اینکه باید زمان زیادی صرف کنند، به دلیل سرعت تغییر فناوری با چالش های متعدد و پیش بینی نشده ای رو به رو خواهند شد. شکاف تکنولوژیک بین کشورهای در حال توسعه و توسعه یافته روز به روز بیشتر می شود. بنابراین تردیدی نیست که تنها راه عملز جبران عقب ماندگی یک کشور یا یک بنگاه اقتصادی استفاده از تجارب موفق دیگران در عرصه های جدید است.
انتقال تکنولوژی بهترین و کوتاه ترین راه دستیابی به ثمره تحقیقات دیگران است. این کار یک فرایند پیچیده و دشوار است که باید  با مطالعه و بررسی همه جانبه انجام شود در غیر این صورت زمان و سرمایه هنگفتی به هدر می رود. ما با استفاده از کانال های ارتباطی و مجاری قانونی و با بهره گیری از کارشناسان خبره پس از انجام مطالعات لازم، مناسب ترین مدل توسعه تکنولوژی را برای انتقال به شما معرفی می کنیم.

اخذ مجوز دانش بنیان

از مزایای مجوز دانش بنیان بهره مند شوید
شرکتها و موسساتی که در زمینه گسترش و کاربرد اختراع و نوآوری و تجاری سازی نتایج تحقیق و توسعه شامل طراحی و تولید کالا و خدمات در حوزه فناوری های برتر و با ارزش افزوده بالا فعالیت می نمایند شرکت یا موسسه دانش بنیان محسوب می شوند.
این شرکت ها از چه مزایایی برخوردارند؟
حمایت های مالی
بخشودگی های گمرکی
تسهیلات صادراتی
استفاده از تسهیلات مالی صندوق های حمایتی
اولویت در خرید محصولات توسط دستگاه های اجرایی
ممنوعیت خرید خارجی مشابه محصول دانش بنیان داخلی
تخفیف استفاده از خدمات شبکه آزمایشگاهی فناوری های راهبردی
تسهیلات نظام وظیفه برای افراد فعال در شرکت های دانش بنیان

بازاریابی و فروش

بازاریابی و فروش محصولات خود را حرفه ای انجام دهید.
دنیای تجارت، میدان رقابت است و کسانی که غفلت کنند، میدان را به نفع رقبا از دست خواهند داد. امروزه هدف بنگاه های اقتصادی از بازاریابی، درک و فهم نیاز مشتری است تا با شناخت قاعده ی بازار بتوانند زودتر و بهتر از رقیب به نیاز مشتری پاسخ بدهند. تغییرات تکنولوژی، ابزارهای نوین ارتباطی به ویژه در فضای مجازی، تغییر سبک زندگی و تنوع رفتار مشتریان، از جمله عواملی هستند که وجود یک سیستم بازاریابی و فروش را در شرکت ها برای افزایش سهم بازار ضروری می کند.
خدمات ما :
تحقیقات بازار
تحلیل بازخورد مشتریان
سیاست های قیمت گذاری محصول
تدوین سناریوهای بازاریابی
استراتژی های بازاریابی و فرایند ارایه محصول
تجزیه و تحلیل فرصت های بازار و انتخاب بازار هدف
برندینگ و ارتقای جایگاه
طراحی و اجرای سیستم مدیریت ارتباط با مشتری CRM

مجوزهای سرمایه گذاری

تسهیلات مالی

از خدمات ویژه صندوق های حمایتی استفاده کنید.
یکی از مهمترین دغدغه های متولیان توسعه فناوری این است که منابع مالی چگونه و به چه کسانی اختصاص داده می شود. صندوق های حمایتی برای هدفمند کردن منابع مالی و اعتباری در جهت توسعه محصولات فناور ایجاد شده اند. این صندوق ها نسبت به سیستم مالی سنتی (بانک ها ...) بسیار چابک تر عمل می کنند و با کاهش بروکراسی دست و پاگیر، تسهیلات مالی و اعتباری را به صورت تخصصی به متقاضیان اعطا می نمایند.
خدمات صندوق ها
اعطای وام به واحدهای فناور با تسهیلات ویژه
صدور انواع ضمانت نامه بانکی برای شرکت در مناقصه / مزایده، حسن انجام تعهدات، پیش پرداخت و تعهد پرداخت
خدمات لیزینگ برای ارایه محصولات فناورانه به بازار، از طریق عقد قرارداد اجاره به شرط تملیک و فروش اقساطی
مشارکت و سرمایه گذاری در طرح های فناورانه با صاحبان، ضمن حفظ مالکیت فکری طرح

ثبت اختراع

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

ثبت شرکت

کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی جهت دستیابی به سود و منفعت می-توانند توانایی های خود را اعم از سرمایه تخصص و ارتباطات در کنار یکدیکر قرار دهند که مجموع این توانایی ها در کنار هم می بایست تحت چهارچوب خاص با عقد قراردادی مابین این افراد صورت پذیرد و شرکتها نوع خاصی از این قراردادها هستند که هرکدام از انواع شرکتها شامل (مسئولیت محدود، سهامی خاص، سهامی عام، تضامنی...) چهارچوب و تعریف خاصی از ارتباطات مابین شرکاء و سهامداران و همچنین مابین شرکا و اشخاص ثالث (خارج از شرکت) را بیان می دارد.

ثبت برند

در عصر جدید اقتصاد دنیا اگر بخواهیم کاری موثر ایجاد کنیم و محصولات و کالاهای خود را به دیگران هم معرفی نماییم، برندها فرصتی بی نظیر جهت اثر بخش کردن، متمایز کردن وهمین طور ماندگار نمودن کالاها و محصولات به دست می دهند که از این فرصت می توان به بهترین شکل برای اهداف بازاریابی و موفقیت یک سازمان استفاده نمود. نام تجاری یا برند ترکیبی از نام، سمبل، نشانه، طرح، شعار، علامت یا ترکیبی از آنهاست که موجب شناسایی محصول، تمایز آن از سایر محصولات و انتقال یک مفهوم یا احساس به مخاطب می شود.یک برند می تواند معرف سطح معینی از دوام ،کیفیت ،عملکرد ،قابلیت اعتماد ،قابلیت تعمیر، و سایر ویژگی ها باشد.

آدرس

دفتر مرکزی :

اهواز ، بلوار پاسداران، شهرک صنعتی شماره یک ، ساختمان فنی مهندسی ، طبقه یک، شماره 11

دفتر مشاوره:

اهواز، بلوار مدرس شرقی(ابتدای جاده ماهشهر)،شهرک صنعتی شماره 4، ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی اهواز طبقه اول ، واحد 203

تلفن دفتر آموزش :

061-34444444

09022005292

تلفن دفتر مشاوره:

061-34451267

09021110642

فکس:

061-34444445

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت