• kamyaran.Crm@gmail.com

  • تماس با ما:34444444-061

  • زمان :شنبه-پنجشنبه 8-20

دپارتمان مشاوره

امروزه سازمان ها با بهره گيري از فرصت ها ، مهار تهديدها ، بهبود نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت، استراتژی های موثر خلق می کنند تا بتوانند برای مشتریان ارزش آفرینی و برای خود مزیت رقابتی ایجاد کنند . بدیهی است سازمان های پیشرو برای رسیدن به این سطح از شایستگی، ضرورت بهره گیری از خدمات مشاوران خبره را برای مقابله با چالش ها و رسیدن به اهداف به خوبی درک می کنند.
مرکز مشاوره کامیاران به شما در جهت افزایش سهم بازار، ایجاد ارزش افزوده، حفظ و توسعه مشتریان، کاهش هزینه ها و افزایش بهره وری کمک می کند تا سازمان خود را در جایگاه بهتری قرار دهید .
 در دنياي در حال تغيير كنوني ضرورت آموزش در سازمان ها به دلايل فراوان پذيرفته شده است . تغييرات فن آوري سبب دگرگوني در روش ها و رویکردهاي سازمان مي شود و هر تغييري كسب دانش و مهارت هاي جديد را ضروري مي سازد . در چنین شرایطی، كاركنان آموزش ديده نسبت به كاركنان آموزش نديده به تغييرات سازماني و همچنين تغييرات پیرامون آگاهانه تر واكنش نشان مي دهند و از آن جا كه حيات و ادامه زندگي سازمان تا حدود زيادي به دانش و مهارت كاركنان آن بستگي دارد ، افراد ماهرتر و آموزش ديده نقش مؤثرتري در كارآمدي و بهره وري سازماني خواهند داشت . 
اصلي ترين راه ارتقاي بازده يك سازمان بالا بردن درك كاركنان آن از  اهداف و برنامه می باشد که از طريق آموزش مستمر فراهم مي شود. دپارتمان آموزش کامیاران طیف وسیعی از دوره های آموزشی را برگزار می نماید که در زیر به برخی از آنها اشاره می شود..

خدمات مشاوره ما :

آدرس

دفتر مرکزی :

اهواز ، بلوار پاسداران، شهرک صنعتی شماره یک ، ساختمان فنی مهندسی ، طبقه یک، شماره 11

دفتر مشاوره:

اهواز، بلوار مدرس شرقی(ابتدای جاده ماهشهر)،شهرک صنعتی شماره 4، ساختمان خدمات فناوری و کسب و کار شهرک های صنعتی اهواز طبقه اول ، واحد 203

تلفن دفتر آموزش :

061-34444444

09022005292

تلفن دفتر مشاوره:

061-34451267

09021110642

فکس:

061-34444445

خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه و آگاهی از جدیدترین اخبار سایت ایمیل خود را وارد کنید
عضویت